Samoobsługa

Korzystaj z rozwiązań do zarządzania flotą Mapon razem z własnymi urządzeniami śledzącymi lub z naszym sprzętem już skonfigurowanym i gotowym do zainstalowania.

Czy masz własne urządzenia śledzące?

Platforma Mapon jest kompatybilna z setkami urządzeń różnych producentów, co pozwala przetestować ją na obecnym sprzęcie śledzącym. Ponadto zawsze możesz skorzystać z naszych usług obsługi klienta, jeśli potrzebujesz pomocy w instalacji oprogramowania.

Zainstaluj sprzęt samodzielnie!

Nie musisz mieć żadnego doświadczenia, aby zainstalować sprzęt do śledzenia w swoich pojazdach. Oferujemy proste urządzenia OBD i urządzenia pracujące na bateriach, które można zainstalować w ciągu kilku sekund. Wystarczy skontaktować się z jednym z naszych konsultantów i dowiedzieć się, jaki sprzęt najlepiej odpowiada Twoim potrzebom!

Wysłać wiadomość

Wypróbuj platformę za darmo

Jeśli masz już urządzenia gotowe do instalacji lub chcesz przetestować funkcjonalność systemu, złóż wniosek o 14-dniowy bezpłatny test. Poznaj oferowane funkcje, analizując i weryfikując rzeczywiste dane pochodzące z naszych pojazdów demonstracyjnych, aby zobaczyć pełne korzyści płynące z używania Mapon.

Rozpocznij bezpłatny test

Wygodny system płatności

Oferujemy zautomatyzowany i bezpieczny proces płatności z wykorzystaniem naszego systemu rozliczeniowego, który umożliwia przeglądanie informacji o Twoich płatnościach, a także aktywację i dezaktywację urządzeń, dzięki czemu zawsze dokładnie wiesz, za co płacisz.

Obsługa klienta

Nasz zespół obsługi klienta jest zawsze gotowy, aby odpowiedzieć na Twoje pytania i wyjaśnić krok po kroku funkcjonowanie platformy Mapon. Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie - nasz system, który zarejestruje Twoje zgłoszenie, gwarantuje, że żadna wiadomość nie pozostanie bez odpowiedzi.

Uczyć się więcej

Uzyskaj bezpłatną ofertę

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych produktach i rozwiązaniach? Wypełnij formularz i uzyskaj bezpłatną ofertę.