Kompleksowa obsługa

Wszystko, czego potrzebujesz, aby zacząć usprawniać procesy zarządzania flotą – od indywidualnych porad i spersonalizowanych ofert po wysokiej jakości instalacje sprzętu i niezawodną obsługę klienta.

Osobisty konsultant dla klientów

Nasi konsultanci zawsze służą pomocą - zarekomendują najodpowiedniejsze rozwiązania, oprogramowanie i sprzęt dla Twoich potrzeb, niezależnie od wielkości Twojej firmy i branży, w której działa.

Zapisz się na konsultację

Profesjonalny zespół techniczny

Zapewniamy konfigurację, instalację i konserwację sprzętu. Nasz zespół techniczny oraz partnerzy z sieci serwisowej zapewnią pojazdom Twojej floty niezbędne wsparcie, niezależnie od ich lokalizacji.

Szkolenie z obsługi sprzętu dla Ciebie i Twojego zespołu

Dołącz do kursów wraz ze swoim zespołem, aby dowiedzieć się, jak korzystać z platformy Mapon, aby osiągnąć najlepsze wyniki biznesowe. Nasi doradcy klienta i przedstawiciele zespołu wsparcia mogą przeprowadzić szkolenie w Twoim biurze lub zaprosić Cię do naszego lokalnego lub międzynarodowego biura.

Niezawodna obsługa klienta

Nasz zespół obsługi klienta jest zawsze gotowy, aby odpowiedzieć na Twoje pytania i wyjaśnić krok po kroku sposób pracy platformy Mapon. Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie - nasz system, który zarejestruje Twoje zgłoszenie, gwarantuje, że żadna wiadomość nie pozostanie bez odpowiedzi.

Integracja

Mapon oferuje rozbudowane opcje integracji, dzięki czemu można automatycznie wymieniać dane floty pojazdów z systemami zewnętrznymi. Od wiodących systemów informatycznych z zakresu transportu i logistyki po specyficzne integracje z systemami księgowymi i magazynowymi - dbamy o to, aby wszystko, czego potrzebujesz, było zawsze na wyciągnięcie ręki.

Dowiedz się więcej

Uzyskaj bezpłatną ofertę

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych produktach i rozwiązaniach? Wypełnij formularz i uzyskaj bezpłatną ofertę.