Integracja Mapon

Oferujemy kilka opcji integracji, które umożliwiają automatyczne wysyłanie i odbieranie danych floty również z innych systemów. Od wiodących systemów informatycznych w dziedzinie transportu i logistyki po szyte na miarę rozwiązania do integracji z Twoim systemem księgowo-magazynowym, zadbamy o to, aby wszystkie ważne dla Ciebie informacje były dostępne centralnie.

Zarządzanie łańcuchem dostaw

Te integracje zapewniają widoczność wszystkich zasobów i procesów dostaw w całym łańcuchu, a także pomagają w codziennym zarządzaniu firmą.

Узнать больше о DHL FleetFence

Platformy wyszukiwania ładunków i przewoźników

Opracowaliśmy możliwości integracji z kilkoma największymi platformami wyszukiwania ładunków i przewoźników, które umożliwiają przesyłanie informacji o lokalizacji pojazdu do systemów zewnętrznych. Dzięki temu szybko i wygodnie znajdziesz najlepsze trasy oraz zwiększysz efektywność Twojej floty.

Dowiedz się więcej o TimoCom

Analiza danych z tachografu

Mapon obsługuje przesyłanie danych z tachografów cyfrowych do systemów zewnętrznych, zapewniając automatyczne przesyłanie danych karty kierowcy i pojazdu do dalszej analizy natychmiast po pobraniu danych.

Tachogram

Mapon jednokrotnego logowania (SSO)

Rozwiązania jednokrotnego logowania Mapon do zarządzania dostępem użytkowników w średnich i dużych firmach, zapewniające pojedynczy, łatwy proces logowania się użytkowników do innych systemów w firmie.

Integracje sprzętowe

Połącz się i komunikuj z różnymi rozwiązaniami sprzętowymi używanymi do zarządzania flotą, takimi jak alkomaty, ciśnieniomierze, czujniki BLE do śledzenia zasobów i nie tylko.

Drogi płatne

Pojazdy naszych klientów podróżują po całym świecie, dlatego połączyliśmy naszą platformę z jednymi z najpopularniejszych platform poboru opłat, aby automatycznie płacić wszystkie opłaty.

Dowiedz się więcej o e-TOLL

API integracji urządzeń

Nawiązaliśmy wiele połączeń z wiodącymi światowymi dostawcami rozwiązań IoT i innymi platformami, dzięki czemu możesz uzyskać od nich dane w Mapon.

Kontrola paliwa

Osoby korzystające z dodatkowych narzędzi do monitorowania paliwa skorzystają na integracji, która przesyła wszystkie dane związane z paliwem na platformę Mapon. Tam wszystkie dane będą dostępne centralnie, co umożliwi szczegółowe badanie zużycia paliwa przez flotę firmy.

Mapon API

Posiadamy własne API, które dostarcza danych historycznych i rzeczywistych lokalizacji. Ta integracja płynnie łączy się z systemem zarządzania firmą.

Dowiedz się więcej o naszym API