Monitoring GPS z danymi w czasie rzeczywistym

Uzyskaj najnowsze informacje o wydarzeniach w Twojej flocie, korzystając z platformy internetowej lub aplikacji mobilnych na Androida i iOS. Nasze rozwiązanie jest odpowiednie dla każdego – dla managerów, kierowców oraz dla tych, którzy szukają prostego rozwiązania z zakresu monitoringu GPS.

Monitorowanie lokalizacji GPS w czasie rzeczywistym

Zobacz w czasie rzeczywistym, gdzie znajdują się pojazdy Twojej floty.

Aktualna trasa i prędkość

Śledź trasę i prędkość, którą wybierają Twoi kierowcy, aby mieć pewność, że dotrą zgodnie z harmonogramem i na czas.

Wyświetlanie danych kierowcy

Możliwość podglądu aktualnego czasu pracy kierowcy, przebiegu, okresów odpoczynku i prognozy tachografu pomaga efektywniej planować i przydzielać zadania.

Monitorowanie zużycia paliwa w celu optymalizacji kosztów

Rzeczywiste dane dotyczące zużycia paliwa we flocie mogą pomóc w porównaniu i ocenie osiągów pojazdów, a także w planowaniu tras i skuteczniejszym zarządzaniu zadaniami kierowcy.

Dowiedz się więcej

Śledzenie zmian temperatury

Monitorowanie zmian temperatury i poziomu baterii w systemach chłodniczych i grzewczych pomoże uniknąć błędów ludzkich i potencjalnych szkód. Ponadto na naszej platformie można przeglądać wszystkie dane systemów Carrier i Thermo King.

Dowiedz się więcej

Utrzymuj kontrolę

W przypadku nieprzewidzianego zdarzenia na trasie, ważne jest aby szybko zareagować na nową sytuację i podjąć właściwą decyzję na czas. Śledzenie GPS i mapa online zapewniają wygodny podgląd działań floty, dzięki czemu zawsze możesz mieć nad nią kontrolę.

Monitorowanie stanu urządzeń

Zapewniamy monitoring stanu urządzeń, dzięki czemu zawsze jesteś poinformowany, gdy coś idzie nie tak i urządzenie traci sygnał lub przestaje przesyłać dane.

Mapa pokazująca wszystko

Lokalizacja w czasie rzeczywistym, analiza działań kierowców, stacje benzynowe, zużycie paliwa i inne dane są prezentowane na mapie online, aby uprościć proces zarządzania flotą.

Uzyskaj bezpłatną ofertę

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych produktach i rozwiązaniach? Wypełnij formularz i uzyskaj bezpłatną ofertę ...